Tai kas buvo prieš ketvirtį amžiaus neįtikėtina, šiandien jau tapo gyvenimo dalimi. Mokslas tarsi lavina, atskleidžia vis naujus ir nepažintus reiškinius, iš užmaršties iškyla kadais sąmoningai užslėptos istorinės tiesos. Priežasčių tam būta daug ir ne visuomet garbingų. Jeigu slepi vadinasi bijai tiesos, o tiesos nebuvimas palaisvina erdvę naujai tiesai, kuri dažnu atveju siekia visai kitokių, toli siekiančių tikslų.
Kuomet skausmas kamuoja, pagijimui leiskit pabusti.
Kuomet apėmęs pyktis, te pokyčiai didžiuliai atsiranda.
Kuomet apėmus baimė, pasitikėjimui ir ryžtui leiskite išsiskleisti.
Kuomet apstoję priešai, pažadinkite kario jėgą savyje.
Kuomet jus engia, te laisvė vadovauja.
Kuomet dalinamos ir ardomos pasaulio šalys, išreikškime užuojautą planetai mūsų.
Ir veda tai tegul bendron visų atsakomybėn.
Jei norime, kad Žemė išgyventų, privalo kisti požiūris į ją,
Į giminingas mums tautas, į šeimą, protėvius, visatą.
Privalo kristi sienos, kurias mes užauginom sielose savose,
Jos tarp lyčių, žmonių ir tvarinių planetos mums bendros.
Tegul visi bedaliai Žemelėje šioje namus suranda.
Pripažinimą ir pagarbą tepelno tyra senolių išmintis, šaltiniu tapsianti visiems.
Žmonės aukojantys save tiesos ir teisingumo keliui, protėvių pagarbą ir globą susiranda.
Tegul pasauliai tolimi išgirsta mūsų balsą, visa tvarinija pajunta teisingumą, užuojautą ir meilę, kurią kaip fakelą jūs pasiryžtat nešti.
Aurimas
Štai tiek apie rasų šventę papasakojo Mokytojai. Ši informacija leidžia suvokti, kad nesame vieni visatoje, kad esame jos dalis, kad viskas tarpusavyje glaudžiai susiję ir mūsų pasakytas ''ne'' arba ''taip'' nuskrenda daug toliau nei galime sau įsivaizduoti.
Tai žynių kadaise surašyta mūsų senųjų dievų ir protėvių išmintis. Surašyta tam, kad Žemėje triumfuotu teisingumas, nepaliekantis vietos iškraipymams ir iškrypimui. Pažinkite, žmonės, įsakus dievų ir pamokymus protėvių savo.
Visi gerai žinome, kad metuose yra 12 mėnesių, o savaitėje septynios dienos. Gavau kiek kitokią informaciją ir sprendžiant iš ankstesnių rašytinių šaltinių, mes laiką skaičiuodavome kitaip. Buvo trylika mėnesių, o savaitė turėjo devynias dienas. Devyni tai ypatingas skaičius, jis simbolizuoja ryšį su Kūrėju. Tai skaičius trys padaugintas iš trijų. Pirmas trejetukas - tai žemės jėga, giminės jėga ir žmogaus jėga. Kiekviename iš jų yra siela, kūnas ir dvasia.
Atsiranda natūralus klausimas: kodėl reikėjo viską keisti? Ar ne tam, kad atitoltume nuo mus supančios gamtos ir visatos, kaip mūsų namų, suvokimo?
Jei žmonės turėtų sparnus ir nešiotų juodas plunksnas, tai ir tuomet tik nedaugelis iš jų būtų tokie protingi, kad galėtų taptii varnomis.
Amerikiečių dvasininkas Henry Ward Beecher
Pas mus visus, vienaip ar kitaip, ateina dvasiniai mokytojai. Kai pradedame pastebėti ir įsiklausyti į jų siunčiamus ar rodomus ženklus, gali užsimegzti savotiškas dialogas. Savotiškas ta prasme, kad jis gali įvykti visiškai netikėtai, visiškai netikėta tema ir labai dažnai netinkamu laiku. Tada turi mesti visus darbus ir susikaupęs sekti tai, ką nori pasakyti mokytojas. Dažnai gauta informacija būna skirta tik tau, o kartais ji tinka visiems. Norėčiau pasidalinti su ta, kuri skirta visiems.
Medžiai, medeliai, akmenys, akmenėliai, paukščiai, paukšteliai, žvėrys, žvėreliai. Visi jie kalba su žmonėmis... Pamenu kaip vieną saulėtą dieną išvykau į mišką ieškoti vienos trūkstamos apeigoms žolės.
Prisijungę 32 svečių ir narių nėra