Visi gerai žinome, kad metuose yra 12 mėnesių, o savaitėje septynios dienos. Gavau kiek kitokią informaciją ir sprendžiant iš ankstesnių rašytinių šaltinių, mes laiką skaičiuodavome kitaip. Buvo trylika mėnesių, o savaitė turėjo devynias dienas. Devyni tai ypatingas skaičius, jis simbolizuoja ryšį su Kūrėju. Tai skaičius trys padaugintas iš trijų. Pirmas trejetukas - tai žemės jėga, giminės jėga ir žmogaus jėga. Kiekviename iš jų yra siela, kūnas ir dvasia.

Atsiranda natūralus klausimas: kodėl reikėjo viską keisti? Ar ne tam, kad atitoltume nuo mus supančios gamtos ir visatos, kaip mūsų namų, suvokimo?

Pas brolį į svečius atėjo mažas žalias vabaliukas. Jis skubėdamas dėliojo savo kojytes, kildamas jo ranka aukštyn, tarsi norėdamas pašnibždėti kažką tiesiai į ausį.
-Eik ten, kur dar nebuvai, - pasakė ir nuskrido miško link.

Pas mus visus, vienaip ar kitaip, ateina dvasiniai mokytojai. Kai pradedame pastebėti ir įsiklausyti į jų siunčiamus ar rodomus ženklus, gali užsimegzti savotiškas dialogas. Savotiškas ta prasme, kad jis gali įvykti visiškai netikėtai, visiškai netikėta tema ir labai dažnai netinkamu laiku. Tada turi mesti visus darbus ir susikaupęs sekti tai, ką nori pasakyti mokytojas. Dažnai gauta informacija būna skirta tik tau, o kartais ji tinka visiems. Norėčiau pasidalinti su ta, kuri skirta visiems.

Praėjusiais metais teko pabuvoti Latvijoje Puokainių miške. Puokainių miškas - sena šventvietė. Jame yra daug akmenų: didelių ir mažų. Buvo įdomių potyrių...
Taigi per jonines pas mus atėjo svečiai iš Puokainės, o taip pat ir iš kitų planetų. Jie šventė kartu su mumis. Dainavau ir mačiau kaip jie šoka pagal mano dainos melodiją. Keitesi melodija, keitėsi šokis. Buvo įdomu tai stebėti. Sesuo gavo ryšulį, supratome, kad jį  reikės nuvežti į Lasitį Plato (Graikija).
Keletą naktų niekaip negalėjau užmigti. Tai nebuvo nemiga. Jaučiau kažkieno buvimą šalia, tačiau niekaip negalėjau suprasti ką turiu padaryti. Norėjosi paprasčiausiai apsiversti ant kito šono ir užmigti, bet nei vienas šonas į miegą manęs nenugramzdino. Išvarginta nemigos ėmiau klausinėti ir tai ką supratau mane kiek nustebino. Atėjusi dvasia norėjo tiesiog pabendrauti.
2012 birželis
1dalis
 
Kas man toptelėjo į galvą nežinau, bet sprendžiant iš to kas vyko toliau, tai vis tie patys dvasiniai pagalbininkai, mus vedantys, stumiantys ir tempiantys . Na, bet tai buvo kiek vėliau, o dabar sumąsčiau keliauti. Vėl pabudo noras pamatyti kažką naujo, tik šį kartą norėjosi komforto ir jokių rūpesčių. Nekantraudama paskambinau sesei, labai norėjosi išgirsti jos reakciją.
Mintimis jau ruošėmės kelionei į Samarą. Pamažu vis ateidavo informacija, kuri koregavo mūsų planus. Dar  pirmoje kelionėje į Rusiją susipažinome su Tatjana iš Nižnij Novgorodo. Šis miestas įsikūręs ant Volgos upės kranto ir randasi kiek aukštėliau Samaros, jei žiūrėsime į žemėlapį. Nusprendėme, kad nuvyksime ir ten. Jautėme, kad būtent nuo šio miesto turime pradėti savo kelionę. Mintyse jau mačiau vietovę, šiauriau nuo Nižnij Novgorodo. Ėmiau studijuoti žemėlapį ir radau mums reikalingą vietą.Tai buvo Likovo kaimas. Vėliau mintyse suskambo ir kitų miestų pavadinimai. Jų viso penki.

Ankstų rytą mane pavežė iki viaduko prie autostrados. Ten turėjo pravažiuoti maršrutinis autobusas į Vilnių. Jame jaukiai sėdėjo mano sesutė, o aš kaip visada vėlavau. Kai pamačiau važiuojantį mikriuką, dar tik leidausi viaduku žemyn. Pasileidau bėgti, kad nepriversčiau ilgai laukti sėdinčių autobusiuke. Lėkiau uždususi ir keikiau save už tai, kad reikia bėgti, kad reikia kažkur važiuoti. Kai pagaliau įlipau į vidų ir įsitaisiau minkštoje sėdynėje, aprimau. Gyvenimas neatrodė toks nedėkingas ir reiklus.

Prie Minijos upės auga senas ąžuolas. Jo dvasia pakvietė užeiti vidun. Kai su sese tai padarėme atsidūrėme didžiulėje salėje. Jos viduryje pamačiau skrynią. Kai priėjusi atidariau ją, į mane plūstelėjo akinanti aukso spalvos šviesa.

Mus keliai nuvedė į senovės miestą Rusijoje - Arkaimą. Žodžiais sunku perteikti tos vietos grožį, magnetizmą, bet gal pateiktos nuotraukos  padės jums pajusti Arkaimo energijas ir atvėrus savo širdį prisiliesti prie jo, o gal jums patiems kada nors pavyks ten nuvykti.

Puslapis 1 iš 2

Prisijungę 34 svečių ir 3 narių

  • kandi650346948627676
  • kandi650346948627676
  • sherlynqph3147409193