Kaip bendrauti su akmenimis?

  Mintys akmenyje juda lėčiau nei žmoguje. Dėl šios priežasties norint jį išgirsti, reikia praleisti prie akmens ilgesnį laiką. Čia viskas priklauso nuo žmogaus harmoningumo ir akmens amžiaus. Yra akmenys, kurie atviri bendravimui ir pasiruošę perduoti žinias ir informaciją, bet yra ir tokių, kurie nelinkę į dialogą su žmogumi. Tai suprasti padės tik kiekvieno asmeniniai jausmai ir suvokimas. Jei darosi bloga, geriau iš karto palikti vietą, kurioje randasi akmuo.

  Reikia turėti omeny jog kūgio formos ir piramidės iš akmens  turi tą pačią simboliką kaip vertikalaus išsidėstymo akmenys; visi jie turi falo semantiką. Kubo formos akmuo nurodo stabilumą ir statinio tobulumą ir kaip tik tokie buvo naudojami šventovių pamatų įrengimui. Taigi, jei jūs norėsite pasišnekėti su tokios formos akmenėliu ne apie tai ką jis simbolizuoja, ruoškitės labai ilgam atsakymui.

Pateikiam du bendravimo su akmenimis būdus:

1. Bendravimas Sąmonės lygyje.

  Priėjus prie akmens, būtina atsisėsti šalia, su juo pasisveikinti ir neskubant išdėstyti savo dialogo ar klausimo esmę, tiksliai formuluoti. Po to geriau atsigulti šalia akmens, pageidautina, kad pakaušis ar kakta liestų akmens paviršių toje vietoje, kurioje jausite didesnį komfortą. Kurį laiką vertėtų palaukti kol akmens mintis pasieks jūsų mintį. Tuo atveju jaučiame kaip galvoje pradeda skambėti svetimos, ne savo mintys, galimi atvejai kai išplaukia įvairūs vaizdiniai. Vaizdinius neverta bandyti suprasti tuoj pat. Jų prasmė gali būti įminta tik po kurio laiko. Apreiškimas gali ateiti net sapno metu.


2. Bendravimas Pasąmonės lygyje.

  Čia bendrauja akmens ir žmogaus dvasia. Šiuo atveju nereikia nieko kalbėti, atpalaiduokit mintis, duokit ramybę savo sąmonei. Būtina tik atverti savo sielą ir užsnūsti šalia akmens keletui valandų.
  Jūsų dvasia pati įeis į kontaktą su akmeniu ir gaus jums reikalinga informaciją. Vaizdinys gali ateiti iš karto čia prie akmens sapno pavidalu. Vertėtų pastebėti ir visuomet prisiminti jog labai daug kas priklauso nuo mūsų pačių atvirumo ir pagarbos jausmo akmenėliui, nuo mūsų sąmoningumo ir minčių tyrumo. Jeigu kas neigiamai elgiasi gamtos atžvilgiu, nesvarbu kokia forma: kerta mišką, veža ir pila šiukšles ar valgo gyvulius, tai pati gamta nepriims tokio žmogaus. O akmenų civilizacija  - viena iš archajiškiausių jos formų.


Bendraujant su akmenimis vertėtų įvertinti keletą momentų.

  Akmenys gyvena šeimomis. Jų negalima permetinėti iš vietos į vietą, vartyti, naudoti savo tikslams. Tai gyvos būtybės, turinčios dvasią ir atliekančios savo misiją žemėje.
  Pateiksim pavyzdį: vienoje vietoje pamačiau aikštelę išklota plokščiais akmenimis. Paklausiau kaip jie jaučiasi. Nuo jų pasklido skausminga rauda, jie pradėjo skustis. Žmonės suteikė jiems didžiulį skausmą, bėdą ir vargą. Jie buvo išplėšti iš savo stipriosios Žemės ir paversti šaligatviu, o žmonės einantys juo kiekvieną dieną negirdėdami jų raudos renka jų kančias.
  Žinoma, akmenis imti galima, nes praktiškai viskas kas yra Žemėje, priklauso žmogui, bet yra viena sąlyga - tai žmonėm turi būti tikrai būtina. Vėlgi maldų pagalba akmenims turi būti paaiškinta kokiems tikslams jie reikalingi.
  Senieji mūsų planetos gyventojai sudarinėjo bibliotekas, iš esmės nesiskiriančias nuo dabartinių. Prieš statant šventoves, tiesos saugotojai - žyniai ir esančios civilizacijos mokslo vyrai, vykdavo į atitinkamas Žemės vietas, kur saugojami ypatingi akmenys. Šiuos akmenis specialiu būdu apvalydavo, paruošdavo tam, kad į juos būtų galima patalpinti informaciją. Vėliau informacija telepatijos būdu iš žmonių sąmonės būdavo perkeliama į akmenis.
  Tyrinėjant senovės šventovių formų geometriją, pastebėta, kad statybininkai natūralų Žemės paviršiaus ypatumą bei energetinių srautų judėjimą panaudodavo tam, kad visos žinios būtų išsaugotos vienalytėje akmens, iš kurio statomos šventovės, struktūroje. Akmenys tai" skeletas" Žemės kaulų sistemoje. Kuomet jūs lankotės tokiose šventovėse kaip piramidėse, jūs jaučiate energijos antplūdį. Tai maitinanti energija, skirta jūsų sąmonei. Mes čia atėję, galime paimti tas žinias, kurias prieš tūkstančius metų paliko mūsų protėviai.

Vertimas iš http://lubosvest.org.ua/

Prisijungę 35 svečių ir 3 narių

  • kandi650346948627676
  • kandi650346948627676
  • sherlynqph3147409193