Plytelių klijavimo kaina

Akmens masės plytelių klijavimas

Jau ilgą laiką plytelių klijavimas interjere ir eksterjere yra tapes klasika. Ir retas kuris žmogus gali įsivaizduoti savo namus ar kokį kitą sodą be išklijuotų plytelių. Tai tik parodo kokia gera danga tai yra. Salyginai ji nera brangi ar sudėtinga įrengti. Jas galima įrenginėti bet kur, pradedant nuo viešųjų tualetų iki prabangių karališkų viešbučių apartamentų. Gal tai ir nebus taip švelnu kaip kiliminė danga, tačiau atrodys ne ką mažiau prabangiai. Tik nereikėtų pamiršti kad plytelių dangą nebus taip lengva pakeisti kaip kad kiliminę ir plyteliu klijavimo kaina yra kur kas didesnė nei akd kilimės dangos įrengimas. Kilima ištiesti gali gal ir kiekvienas, tačiau tikrai ne kiekvienas galės tinkamai išklijuoti plyteles, nes dirbant reikia atsižvelgti į begales niuansų. Kilimą tai tik paėmei ir išvyniavai, gal dar kliju kur papylei kad neslidinėtu ir viskas baigta. Plytelių klijavimas yra sudėtingesnis, jos nėra lanksčios kaip kad kilimė danga, tad ir klaidų neatleidžia. Prieš jas klijuojant reikia visad tinkamai išlyginti pavišių, nes kitaip gali kreivai suguluti, būti nelygūs tarpai ar dar kaip nors kitaip deformuotis. Tokia danga puikiai apsaugo pagrindą nuo dregmės ir atmosferos poveikio, skirtingai nei kad kiliminė. Ji tarnaus ilgaiu nei gal pats namas, nes jau nuo senų senovės egipto laikų yra išlikę puikiai išsilaikiusų keraminių plytelių su įvairiais raštais. Senovės žmonės mėgdavo jose vaizduoti įvairius gyvenimiškus įvykius, medžiokles, apeigas, vaikų gimimus, karus. Ir šiais laikais ant plytelių galima uždėti bet kokį atvaizdą ar spalvą ir tai tik padidina jų panaudojimo galimybes. Nes puikiai atrodys tiek pigios tiek brangios medžiagos plytelės tinkamai prainkus spalvas ir raštus. Jei nedrįstate patys išsirinkti plyteliu visuomet prašykite pagalbos parduotuvės konsultantų ar šiaip dizaino profesionalų ir tikrai nepasigailėsite tai padarę. Jie jau maždaug žino kaip kuri plytelė atrodys vienoj ar kitoj patalpoj, ir nebdarys tų pačių senų klaidų. Nesidrovėkite ir visada klauskite kodėl taip yra? Ir jei konsultantas nesutiks Jums padėti, siųskite jį kuo toliau nuo savęs ir ieškokite kito ar aplamai kitos plytelių parduotuvės.

Žemaitijos akmenys kalba!

Jeigu ne stipri Žemaitijos akmens dvasia, savo noru nebūtume to darę. Kurį laiką bendraujame su akmenimis ir jiems primygtinai prašant privalėjome paklusti jų šauksmui. Kalbantys akmenys, su kuriais tenka susidurti, čia yra tam, kad pasidalintų su žmonėmis sukauptomis žiniomis, savo ilgaamže išmintimi. Atėjo laikas kai jie nori prabilti į mus visus ir kiekvieną atskirai. Todėl šis tinklalapis – tai kvietimas atsiliepti tuos, kurie girdi ką kalba akmenys ir tuos kurie nori išgirsti.

Daugeliui žinomi Juodosios jūros pakrantės dolmenai (senoviniai megalitiniai statiniai, pastatyti iš didelių akmens luitų ar plokščių). Jų paskirtis senokai verčia sukti galvas ne vienos šalies mokslo vyrus, bet jie nežino vieno - dolmenas kaip ir akmuo neprabils į bet ką. O akmenų ne mažiau vertų nei dolmenai, apstu šalia Klaipėdos esančiuose miškuose. Prabyla tūkstantmečius ties Klaipėda esančiuose miškuose rymoję Žemaitijos dvasinio palikimo saugotojai.

Per mus, kuriems teko laimė juos išgirsti, jie kviečia ateiti. Kreipkitės į mus, dalinkimės mintimis, ieškokime atsakymų į rūpimus klausimus, bendraukime ir padėkime vieni kitiems.

Mes, lietuviai, esame tiesioginiai arijų palikuonys ir turėtume tuo didžiuotis. Taip, mums labai nepasisekė, kad krikščionybės inicijuota eilės pasaulio tautų istorijos valymo akcija stipriai palietė Lietuvą. Tačiau mūsų protėviai tai buvo numatę.

Jie žinojo, kad ne tik bus sunaikinti visi rankraščiai, bet ir visi tie, kurie juos rašė ir saugojo. Jie žinojo ir tai, kad iš žmonių atminties bus ištrintos žinios apie visatos sandarą, jos dėsnius, apie arijų atsiradimą ir jų paskirtį. Visa tai buvo padaryta gudriai užpildant susidariusias spragas religijos melu apdairiai sutapatinant religines šventes su pagoniškomis šventėmis. Pasisekė tolimųjų rytų kraštams, kurių nepasiekė ilgi inkvizicijos pirštai. Jie išsaugojo tai, ko juos mokė arijai. Tiesa, kai ką nemokšiškai pridėję nuo savęs. Visas pasaulis, o kartu ir mes kadais susižavėję aikčiojame klausydamiesi jų religijos pagrindų.

- Pabuskite, lietuviai, pabuskite užmigę arijai, - taip į mus kreipiasi ir prašo akmenys.

Jie pasiruošę ateiti mums į pagalbą žiniomis, patarimais, globa.Kadaise mūsų protėvių dvasios savanoriškai susitapatino su akmenimis tam, kad išsaugoję visas žinias, atėjus laikui vėl jas perteiktų mums. Tas laikas atėjo. Kviečiame prisijungti visus girdinčius, visus norinčius išgirsti ką mums nori pasakyti protėvių dvasios, įkalintos akmenyse.

Akmenys - gyvi.